Tvořivé puzzle

Kód: 236
599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH
Skladem!
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

Interaktivní hračka pro děti, různé geometrické tvary

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

 • Prozkoumejte, rozebírejte a znovu stavějte geometrické tvary, rozměry a prostorové vztahy s touto zábavnou, snadno použitelnou kreativní skládačkou! Tvořivé puzzle můžete skládat do libovolných tvarů, zvířat, lidí, květin, lodí, stromů a dalších geometrických vzorů. Když děti objevují různé způsoby kombinování tvarů, využívají u toho svou představivost a vytvářejí celou řadu nových věcí. Hraním se učí, získávají cit, procvičují jemnou motoriku, ale hlavně se baví, což vnímám jako to nejpodstatnější. A ještě ochráním své děti před sledováním mobilů, počítačů, notebooků a jiných displejových zařízení.
 • Když si děti budou hrát s Tvořivým puzzle, nejenže se dozvědí více o geometrii, tvarech a symetrii, ale rozvíjejí u toho také celou řadu poznávacích funkcí a procesů jako například:

  trvalá pozornost
  logika
  vyhodnocování
  řešení problému
  pracovní paměť
  smyslová paměť
  vnímání prostoru
  abstraktní myšlení
  rozpoznávání vzor

 

 • Všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického dřevěného a odolného materiálu, s jemně obroušenými hranami a natřené, aby tak zajistily bezpečnost vašeho dítěte.

  Sada Tvořivé puzzle obsahuje - 130 kusů dřevěných stavebních dílků se 6 různými odlišnými tvary a barvami, 24 vzorových karet a 1 úložný pytlík;

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Hmotnost: 0.3 kg
Určeno pro: děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: