Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4837 hodnocení
5
4738x
4
48x
3
8x
2
8x
1
35x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LN Avatar autora Lenka Nemcanska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2025
Pecka
JS Avatar autora Jarmila Siudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2025
Perfektní a rychlá komunikace a dodání.Zboží super přesně podle nabídky.
HK Avatar autora Hana Kubernátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2025
rychlé dodání ,kvalitní oděvy,doporučuji všem
SM Avatar autora Simona Mácová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2025
Určitě doporučuji jsem spokojená ☺️
ES Avatar autora Eva Smetanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2025
Rychlé odeslání a kvalitní zboží,,doporučuji.
PS Avatar autora Patrícia Starinska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2025
Super všetko
IB Avatar autora Ivana Bencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2025
Rychle odeslání, kvalitní zboží.
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2025
Koupena pistaciova vesta a triko, super, vše sedí a určitě nebyla poslední objednávka
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2025
+ rychlé dodání

D Avatar autora Dominika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2025
Velmi rychlé odeslání, balíček krásně zabalený. Věci jsou nádherné, jsem moc spokojená a už teď vím, že jsem nenakoupila naposledy 🙂
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.10.2025
Ano moc
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.10.2025
+ Rýchle dodanie

LN Avatar autora Libuše Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2025
Určitě doporučuji. Krásně věci za příjemné ceny 😊😉
DN Avatar autora Danuše Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2025
Jsem velice spokojena ! Rychlé dodání a oblečení super !
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 13.10.2025
Tričko moc pěkné, ale určitě není plus size. Spíš velikost max L. Nechala jsem je mamce. Mám velikost cca 46 a bylo hodně obepnuté.
AK Avatar autora Admin Klára (Administrátor) 13.10.2025
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu - samozřejmě ano u XL bude obepnuté, nebude volné jak při velikosti S, proto jsou uvedeny míry v popise produktu, každy produkt má jiný materiál a od toho se odvíjí i pružnost :)
Avatar autora Michalkova Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.10.2025
Doporučuji 👍👍👍
RH Avatar autora Renata Hladikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.10.2025
Rychlé dodání, doporučuji👍👍
LS Avatar autora Lucie Stránská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.10.2025
Spokojená jako vždy
MV Avatar autora Martina Vaňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.10.2025
Super teplá bundička, rychlé dodání, doporučuji.
JZ Avatar autora Jaroslava Zavadska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.10.2025
Velice

Ovládací prvky výpisu

4843 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz