Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4837 hodnocení
5
4738x
4
48x
3
8x
2
8x
1
35x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DM Avatar autora Dagmar Martínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2021
Naprostá spokojenost super zboží a rychlé dodání
S Avatar autora Simona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Naprostá spokojenost mohu jenom doporučit.
MJ Avatar autora Martina Jendřejčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Nakupovala jsem poprvé naprostá spokojenost se zbožím rychlé vyřízená objednávky
Avatar autora Miroslava Češíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Naprostá spokojenost se zbožím i s vyřízením objednávek. Nakupuji zde opakovaně.
A Avatar autora Andrea Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Nakupovala jsem poprvé a měla jsem trochu strach, vzhledem k cenám oblečení (cena nízká, měla jsem obavy o kvalitu). A musím říct, že jsem opravdu spokojená! oblečení naprosto odpovídá fotkám, vše mi sedí, za mě velká spokojenost!
JH Avatar autora Jana Hellerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Nakupovali jsem poprvé a byla jsem spokojená.
DJ Avatar autora Dana Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.7.2021
Supr naprostá spokojenost ochota ráda zde nakupují a všem doporucuji
Avatar autora Pavlína Žvaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.7.2021
Za mě naprostá spokojenost. Perfektní komunikace, vstřícnost a ochota. Zboží krásné, doručeno rychlostí blesku. Dávám šest hvězdiček z pěti! Ráda se k vám vracím. Těším se na příště.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2021
Doporučuji, koupila jsem troje šaty, tuniku a dětské šaty a jsem opravdu spokojená :-)
JF Avatar autora Jana Filipiová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2021
Naprostá spokojenost... Super kousek.... Rychlé doručení....
Z Avatar autora Zdeňka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.7.2021
Rychlé doručení, vše sedí. Spokojenost, doporučuji.
D Avatar autora Diana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2021
Jsem spokojená.Vše dorazilo vždy rychle,velikosti sedí, materiál je kvalitní.Nikdy jsem nemusela řešit sebemenší problém.Vřele doporučuji.Diana
I Avatar autora Iva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2021
Velice spokojená, obj.se sestrou a obě moc chválíme, rychle dodání, kvalitu, příjemné jednání.
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2021
Objednavala som prvy krat a som velmi spokojna, aj s dodanymi vecami aj s rychlostou dodania cez zasielkovnu...
P Avatar autora Petra K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2021
Můžu jen doporučit. Rychlé dodání
K Avatar autora Karolína B. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2021
Nakupovala jsem poprvé a velká spokojenost, šaty vypadají jako na fotkách a sedí skvěle!
M Avatar autora Marcela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Nakupovala jasem poprvé a velká spokojenost, perfektní oblečení, komunikace taky na výbornou, není co vytknout.
JK Avatar autora Jaroslava Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
Naprostá spokojenost. Není co vytknout.
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
První nákup a obrovská spokojenost, určitě nebyl poslední :) Neokoukané a kvalitní kousky, které předčily moje očekávání. Děkuji a jednoznačně doporučuji :)
PN Avatar autora Petra Němcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
Super!! Mužu jen doporučit!!

Ovládací prvky výpisu

4843 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz