Mýdlo z nerezové oceli

Skladem
Kód: 1535
234 Kč / ks 193,39 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Mýdlo z nerezové oceli je nový a neobyčejný domácí výrobek pro každou domácnost. Je zhotoven z nerezavějící oceli 304 a osvojuje si jeho čisté fyzikální schopnosti pro dosažení požadovaných funkcí. Mýdlo je zcela osvobozeno od všelijakých chemických látek a saponátů, pro svoji činnost vyžaduje pouze vzduch a vodu.

Pohodlně, účinně a zcela odstraňuje všechny druhy nežádoucích zápachů (např. z ryb, masa, krve, česneku, nohou, tělesné pachy a podobně). Ocelové mýdlo je velmi trvanlivé a kvalitní, což z něho učinilo favorita mnoha tisíc domácností po celém světě.

Ocelový materiál je speciálně vyleštěný s matovým povrchem. Během tření s jinými předměty jsou z oceli uvolňovány kovové ionty, které se spojují s molekulami zápachu a tím jsou nežádoucí zápachy odstraňovány z různých povrchů.

Výhody mýdla z nerezové oceli:

  • Je zcela prosté všech možných saponátů a díky tomu nepůsobí nežádoucí chemikálie na Vaši pokožku 
  • Odstraňuje všechny druhy zápachů do 30 až 60 sekund
  • Zabalte mýdlo do vlhkého ručníku nebo vložte do koupelové žíňky (případně ponořte polovinu mýdla do nádoby s vodou). Mýdlo z nerezové oceli můžete použít také k odstranění zápachů z chladničky, kuchyně nebo koupelny.
  • Mýdlem zabaleným ve vlhkém ručníku nebo v koupelové žíňce otírejte Vaše tělo. Mýdlo slouží také k odstranění nepříjemných zápachů potu nebo nohou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: