Jeliku 3D puzzle

Skladem
Kód: 242
165 Kč / ks 136,36 Kč bez DPH

 

Detailní popis produktu

Co to vlastně je? Je to takové 3D puzzle, které naplňuje myšlenku „jednoduchý nápad, tisíc možností“. Jeliku je snadné na hraní, ohýbání, otáčení tam a zpět, vytváření zajímavých a vzrušujících tvarů. Jeliku je vhodné pro každý věk, můžete ho mít pohodlně kdekoli připravené pro hraní si s ním bez ohledu na čas a místo – každý z nás se může s Jeliku ihned zabavit.

Toto 3D puzzle je pro děti velmi přitažlivé, mohou díky němu trénovat svůj mozek, představivost a schopnost ručních prací, soustředění na ni a rozšířit si tak svoje učební schopnosti. Navíc hraní si s Jeliku usnadní růst dětské svalové hmoty, což je velmi důležité zejména pro děti, aby se naučily ovládat věci s ohledem na jejich umístění.

Kombinací a prokládáním dvou nebo více kusů Jeliku můžete nacházet další možnosti a výzvy. Elegantní struktura Jeliku umožní každému vytvářet jedinečné a typické tvary. Máte-li přátele, kteří jsou také zaujati touto neobvyklou hračkou a zábavou, pak se do psímene naplní heslo tisícera možností přinášených Jeliku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: